Loading...
 Start Page

Aloha Snow Bus

Ο πιο εύκολος και οικονομικός τρόπος για να ταξιδέψεις από την Πάτρα στο χιονοδρομικό κέντρο Καλαβρύτων. Μαζί μας έχεις το πλεονέκτημα να χαλαρώσεις και να απολαύσεις το ταξίδι, να γλυτώσεις το οδήγημα και τις θύρες των ταμείων στο χιονοδρομικό. Μπορείς ακόμα να ενοικιάσεις εξοπλισμό και να κάνεις μάθημα σκι ή snowboard. Τα Aloha Snowbus προσπαθεί πάντα να προσφέρει την απόλυτη χειμερινή εμπειρία. Είναι η δουλειά μας να σας μεταφέρουμε με το λεωφορείο στις πλαγιές του βουνού ασφαλείς και όσο το δυνατόν γρηγορότερα. Όλοι γνωρίζουν ότι τα σπορ χιονιού είναι ακριβά, γι’ αυτό το Aloha Snowbus είναι υπερήφανο που είναι ένας οικονομικά προσιτός και γρήγορος ταξιδιωτικός πράκτορας.

Δρομολόγια πραγματοποιούνται από Πάτρα για Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων κάθε Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή.

ΠΑΤΡΑ ΠΡΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ

ΣΗΜΕΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ
ΠΡΩΙ
ΤΕΙ Πάτρας κάτω μέρος
6.40 πμ.
Πλατεία Ομονοίας
6.45 πμ.
Πλατεία Γεωργίου Α΄ πάνω μέρος
6.50 πμ.
Παλαιό Αρσάκειο Σχολείο επί της Κορίνθου
7.00 πμ.
Κορίνθου 19 (βιβλιοπωλείο Ρούμπυ, πλησίον Αγίας Σοφίας)
7.10 πμ.
Ρίο, στάση Νοσοκομείου
7.20 πμ.
ΣΕΑ Αιγίου, Εθνική οδός Πατρών Αθηνών
7.40 πμ.

 

ΣΗΜΕΙΑ ΑΠΟΒΙΒΑΣΗΣ
ΠΡΩΙ
Καλάβρυτα σταθμός τρένου
8.30 πμ.
Χιονοδρομικό κέντρο Καλαβρύτων
9.00 πμ.

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΠΡΟΣ ΠΑΤΡΑ

ΣΗΜΕΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
Χιονοδρομικό κέντρο Καλαβρύτων
4.00 μμ.
Καλάβρυτα σταθμός τρένου
4.30 μμ.

 

ΣΗΜΕΙΑ ΑΠΟΒΙΒΑΣΗΣ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΣΕΑ Αιγίου, Εθνική οδός Πατρών Αθηνών
5.20 μμ.
Ρίο, στάση Νοσοκομείου
5.40 μμ.
Εκκλησία Αγίας Σοφίας
5.50 μμ.
28ης Οκτωβρίου & Κωνσταντινουπόλεως
6.00 μμ.
Πλατεία Γεωργίου Α΄ κάτω μέρος
6.10 μμ.
Πλατεία Ομονοίας
6.15 μμ.
ΤΕΙ Πάτρας κάτω μέρος
6.20 μμ.

 

*Οι ώρες αποβίβασης είναι κατά προσέγγιση και μπορεί να αλλάξουν εξαιτίας καιρικών συνθηκών ή προβλημάτων που σχετίζονται με την κυκλοφορία.

 

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

 

1. ALOHA Εισιτήριο Λεωφορείου  (12€)

2. ALOHA Εισιτήριο Λεωφορείου & Lift  (25€)

3. ALOHA Εισιτήριο Λεωφορείου & Lift και Ενοικίαση εξοπλισμού  (35€)

4. ALOHA Εισιτήριο Λεωφορείου & Lift και Ενοικίαση εξοπλισμού και Μάθημα  (50€)

5. ALOHA Εισιτήριο Λεωφορείου & Lift  για την περιοχή αρχαρίων και Ενοικίαση εξοπλισμού και Μάθημα  (35€)

6. ALOHA Εισιτήριο Λεωφορείου και Ενοικίαση εξοπλισμού  (22€)

7. ALOHA Εισιτήριο Λεωφορείου και Snowmobile  (30€)

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

 

Website: www.alohasnowbus.com

Τηλέφωνο: 2610 225 687

Κινητό: 69 43 84 25 94

Email: info@alohasnowbus.com

 

Aloha Snow Bus

Τηλέφωνο: 2610 225 687

Κινητό: 69 43 84 25 94

Email: info@alohasnowbus.com

Μαιζώνος 20 - 22,

Πάτρα, 26223

Underground Store

Aloha Snow Bus Newsletter

Exclusive deals and discounts, trip ideas and events straight to your inbox.

 

Login / Sitemap

© Copyright 2017 - 2019 Aloha SnowBus Λεοφώρειο για το χιονοδρομικό στα Καλαβρύτα